Bielsko-Biała, Straconka
mieszkanie na sprzedaż

PAH-MS-591

APARTAMENT W STANIE DEWELOPERSKIM W TOPOWEJ LOKALIZACJI BIELSKO-BIAŁA, STRACONKA GARAŻ I KOMÓRKA LOKATORSKA DO DOKUPIENIA. Apartament 3-pokojowy o powierzchni 63,94 m2 w stanie deweloperskim, znajduje się na drugim piętrze budynku. ROZKŁAD: ^salon z aneksem ...

Powierzchnia
63,94 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 800,00 zł
cena 690 552 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Straconka

Bielsko-Biała, Straconka
mieszkanie na sprzedaż

PAH-MS-590

APARTAMENT W STANIE DEWELOPERSKIM W TOPOWEJ LOKALIZACJI BIELSKO-BIAŁA, STRACONKA GARAŻ I KOMÓRKA LOKATORSKA DO DOKUPIENIA. Apartament 2-pokojowy o powierzchni 33,92 m2 w stanie deweloperskim, znajduje się na parterze budynku. Możliwość wyboru apartamentu na ...

Powierzchnia
33,92 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 900,00 zł
cena 437 568 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Straconka

Bielsko-Biała, Lipnik
dom na sprzedaż

PAH-DS-588

Przedstawiamy ofertę sprzedaż domu jednorodzinnego w Bielsku-Białej w dzielnicy Lipnik na granicy ze Straconką. Dom znajduje się w cichej i zielonej okolicy u podnóża masywu Gaiki, pośród licznej zieleni, blisko tras rekreacyjnych, w sąsiedztwie nowszej zabudowy domów ...

Powierzchnia
217,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
743 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 589,86 zł
cena 779 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Lipnik
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Złote Łany

Bielsko-Biała, Złote Łany
mieszkanie na sprzedaż

PAH-MS-559

PRAWDZIWA GRATKA DLA INWESTORÓW!!!!  MIESZKANIE POD WYNAJEM Z PEWNYM ZYSKIEM!!!! Na sprzedaż mieszkanie M8 o powierzchni 69,40 mkw zlokalizowanego na osiedlu Złote Łany w Bielsku- Białej. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4-ro piętrowym bloku. Blok ocieplony, ...

Powierzchnia
69,40 m2
Piętro
parter
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
7 046,11 zł
cena 489 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Złote Łany

Bielsko-Biała, Straconka
mieszkanie na sprzedaż

PAH-MS-539

APARTAMENT W STANIE DEWELOPERSKIM W TOPOWEJ LOKALIZACJI BIELSKO-BIAŁA, STRACONKA GARAŻ I KOMÓRKA LOKATORSKA DO DOKUPIENIA. Apartament 3-pokojowy o powierzchni 53,04 m2 w stanie deweloperskim, znajduje się na drugim piętrze budynku. ROZKŁAD: ^salon z aneksem ...

Powierzchnia
53,04 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 200,00 zł
cena 594 048 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Straconka

Jaworze
dom na sprzedaż

PAH-DS-489

EKOLOGICZNY DOM WOLNOSTOJĄCY W STANIE DEWELOPERSKIM W MALOWNICZEJ CZĘŚCI JAWORZA WŚRÓD ZABUDOWY REZYDENCJONALNEJ.  TOPOWA LOKALIZACJA. Dom wybudowany w zdrowym i ekologicznym systemie LecaBlok Keramzyt. Dom o powierzchni całkowitej 198 mkw, użytkowej 136 mkw. na ...

Powierzchnia
198,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
728 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 949,49 zł
cena 980 000 
dom na sprzedaż - Jaworze
Kryteria wyszukiwania

rozumiem