PACH Nieruchomości jako firma istnieje na rynku od 2006 roku, znajduje się w rejestrze ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 59386. Swoją siedzibę główną zlokalizowaną ma w Bielsku-Białej przy ul. T. Sixta 5 lokal 104 na I piętrze.

Należymy do dynamicznie rozwijających się Firm w branży obrotu nieruchomościami na terenie Bielska-Białej i okolic. Działamy w oparciu o  posiadaną licencję zawodową Pośrednika w obrocie nieruchomościami nadaną przez Ministra Budownictwa o numerze 7312 i należymy do Bielsko-Katowicko-Częstochowskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

 

Firma PACH Nieruchomości jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej za szkody, które mogą powstać w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Generali.

Zajmujemy się pośrednictwem w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości oraz doradztwem na rynku nieruchomości. Zapewniamy szybką, fachową i profesjonalną obsługę klienta. Ponadto prowadzimy doradztwo finansowo-inwestycyjne.

Jako priorytet stawiamy sobie bezpieczeństwo transakcji, profesjonalną obsługę klientów oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji.
 
Dzięki szerokiemu wahlarzowi działań marketingowych, niemal każdy potencjalny klient zainteresowany ofertą, dotrze do niej dzięki nam w ciągu kilku dni. Wszystko po to, aby jak najskuteczniej pomóc naszym klientom w sprzedaży, kupnie, wynajmie nieruchomości. Stosowane przez nas kreatywne i szybkie zarządzanie ofertą to szybkie korekty w Państwa ofercie oraz wyeliminowanie rozbieżności w warunkach sprzedaży.
 
Reasumując, oferujemy Państwu:
- bezpieczeństwo procesu sprzedaży,
- wykluczenie możliwości zbycia nieruchomości bez otrzymania całej należnej ceny sprzedaży,
- skuteczną opiekę prawną przy opracowywaniu parametrów transakcji sprzedaży,
- wiarygodną i profesjonalną obsługę notarialną,
- osobisty nadzór i odpowiedzialność jednej osoby przy prezentacji Państwa nieruchomości,
- pewność jednego ustalonego wynagrodzenia.