Podstawą współpracy z biurem nieruchomości jest umowa pośrednictwa kupna, sprzedaży lub najmu. Umowa pośrednictwa zawierana jest indywidualnie z każdym klientem. Umowa określa zakres wykonywanych przez biuro usług i należne wynagrodzenie w postaci prowizji. Oferty biura publikowane są w prasie i internecie. 

W ramach usług pośrednictwa zapewniamy:

- sprawną obsługę klientów,
- profesjonalną reklamę ofert przyjętych do sprzedaży i zleconych do wynajmu,
- możliwość otrzymywania ofert spełniających konkretne wymagania, zgodnych z oczekiwaniem klienta,
- analizę stanu prawnego nieruchomości,
- przygotowanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia transakcji,
- prawidłowo sformułowane umowy, zabezpieczające interesy stron.

Korzystanie z usług profesjonalnego i rzetelnego biura nieruchomości zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo transakcji, właściwy jej przebieg oraz zaoszczędza mnóstwo czasu na sprawy, które w Państwa imieniu może załatwić pośrednik. Ponadto wyjaśnimy dokładnie  Państwu zasady współpracy, warunki umowy, przekażemy informacje dotyczące wymaganych dokumentów lub koniecznych działań do wykonania z Państwa strony.

Działamy również w oparciu o umowę tzw. „na wyłączność”. Oznacza to, iż decydują się Państwo oddać w nasze ręce całość procesu sprzedaży / wynajmu Państwa nieruchomości. Od momentu ustalenia warunków współpracy nie muszą Państwo martwić się o koordynację całego procesu, jest to zadanie naszego biura.  Dzięki temu rodzajowi współpracy kontaktują się Państwo tylko z jedną osobą odpowiedzialną za realizację zlecenia. Agent jest dokładnie zorientowany, kto, w jakim terminie oglądał Państwa nieruchomość, jakie wskazał plusy i minusy nieruchomości oraz jaka jest jego propozycja ofertowa. Pozwoli to Państwu  zaoszczędzić czas oraz ograniczyć stres związany ze sprzedażą / wynajmem nieruchomości.

Możemy zaprezentować Państwu zarówno oferty naszego biura, jak i kilkudziesięciu innych biur współpracujących, dzięki czemu kontaktując się z jednym pośrednikiem mają Państwo dostęp do szerokiej oferty rynkowej. W przypadku, gdyby zaproponowane Państwu nieruchomości nie spełniały oczekiwań, indywidualnie wyszukujemy na rynku nieruchomości poprzez:
- kontakty z oferującymi bezpośrednio,
- kontakty z innymi pośrednikami,
- oferty rynku pierwotnego,
- kontakty z urzędami i instytucjami (przetargi, nieruchomości bezprzetargowe).

Doradzamy, jakie dokumenty będą niezbędne do zakupu lub najmu nieruchomości, na co zwrócić szczególną uwagę. Bierzemy czynny udział w negocjacjach cenowych tak, aby uzyskać jak najkorzystniejszą dla Państwa ofertę. Pomożemy w uzyskaniu środków na sfinansowanie nieruchomości (kredyt hipoteczny, leasing, inne).

Biuro Nieruchomości PACH to przede wszystkim doświadczenie i nowoczesność. W swych działaniach kierujemy się wysokimi standardami przyjmowania nieruchomości do sprzedaży, a każdą nieruchomość dokładnie opisujemy oraz dodajemy szereg zdjęć obrazujących jej rzeczywisty stan. Za sprawą dopracowanych kryteriów wyszukiwania oraz dzięki intuicyjnej nawigacji mogą Państwo w łatwy i szybki sposób znaleźć interesujące oferty.

 

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy.