Pierwsze wrażenie można wywołać tylko raz, więc musi ono być w 100% pozytywne. Klient już po 30 sek od wejścia wie, czy kupi / wynajmie dane mieszkanie.

Home Staging to nie koszt tylko inwestycja. Home Staging to zabiegi pozwalające wydobyć potencjał wnętrza i zaprezentować je w najlepszy możliwy sposób. Chodzi o wydobycie z domu lub mieszkania tego, co warte jest podkreślenia oraz pozostawienie w tle wszystkiego tego, co nie zasługuje na bycie na pierwszym planie i mogłoby zniechęcić potencjalnego nabywcę do złożenia korzystnej oferty zakupu.

Złotą zasadą Home Stagingu jest, aby budżet nie przekraczał 1% ceny sprzedaży nieruchomości. Naturalnie wydać można znacznie mniej, lecz kluczem do sukcesu jest wiedza, jak zainwestować środki bez zbędnych wydatków.
Celem inwestycji w Home Staging jest zmaksymalizowanie wartości nieruchomości, co nie powinno stać się pretekstem do nieuzasadnionych finansowo wydatków. Znamy wiele przypadków, gdy pomimo zainwestowania znacznych środków pieniężnych, inwestycje nie przyniosły pożądanych efektów, ponieważ były źle wydatkowane.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, pomagamy skutecznie zwiększyć atrakcyjność wizualną przestrzeni mieszkalnych i biurowych. Pomożemy Państwu profesjonalnie przygotować nieruchomość tak, aby sprzedała się jak najszybciej i za możliwie najlepszą rynkową cenę.

Kompleksowe przygotowanie Państwa nieruchomości do sprzedaży od A do Z zaczyna się od konsultacji. Uzgadniamy z Państwem plan działania, a także końcowy efekt naszej pracy. Zakres prac, jakie mogą być wykonane, zależy od rodzaju i stanu nieruchomości. Home Staging  może obejmować przemalowanie, umeblowanie, zmiany lub podniesienie standardu już istniejącego wyposażenia, odpowiednie przygotowanie posesji, plan marketingowy sprzedaży nieruchomości i inne. Oferujemy między innymi takie działania, jak neutralizacja kolorów, aranżacja wnętrz, dbałość o oświetlenie, depersonalizacja, a także naprawy i remonty. W celu poprawy walorów estetycznych wykorzystujemy istniejące elementy wyposażenia wnętrza, jak i wprowadzamy nowe dodatki. Wszystko ustalą Państwo podczas spotkania z nami.

Punktem wyjścia jest oczywiście określenie budżetu. Państwo podają kwotę, jaką chcą przeznaczyć na przygotowanie nieruchomości, a my zrobimy wszystko co najlepsze w określonym budżecie. Możliwe jest również zlecenie profesjonalnej sesji zdjęciowej. Należy pamiętać,że dobre zdjęcia są bardzo ważnym elementem sprzedaży / wynajmu nieruchomości - to właśnie na ich podstawie oglądający wyrabiają sobie pierwsze wrażenie o Państwa nieruchomości.

Dlaczego warto zamówić usługę Home Stagingu:

- wartość mieszkania wzrasta średnio o 10%,
- sprzedaż bądź wynajem odbywa się 2 razy szybciej,
- Home Staging jest bardziej skuteczny od obniżania ceny danej nieruchomości,

Współpraca:

KONSULTACJE- podczas osobistego spotkania w Państwa nieruchomości określimy jej wady i zalety. Doradzimy jakie rozwiązania zastosować. Ustalimy zakres ewntualnych napraw i usterek. Koszt konsultacji wynosi:

- 350 złotych (nieruchomości do 60 mkw),

- 450 złotych (nieruchomości powyżej 60 mkw).

podane ceny są cenami brutto i płatne są gotówką w dniu konsultacji.

RAPORT PISEMNY - po konsultacji na życzenie klienta możemy przygotować pisemny raport, który zawierać będzie proponowaną kolorystykę, listę usterek i poprawek. Wykaz produktów i zmian mające na celu zwiększenie atrakcyjności nieruchomości, a nadto wstępny budżet. Koszt raportu:

- raport 400 złotych (nieruchomość do 60 mkw),

- raport 600 złotych (nieruchomości powyżej 60 mkw).

HOME STAGING - to kompleksowa usługa obejmująca nie tylko konsultacje i raport. Szczególnie polecana i zamawiana przez osoby ceniące sobie swój czas i spokój. Zajmujemy się wówczas koordynacją i organizacją odnowienia lub remontu. Czuwamy nad realizacją i wdrożeniem zasugerowanych zmian. Na Państwa życzenie zajmujemy się zakupem materiałów i akcesorii do aranżacji. Możemy też pomóc w pracach porządkowych, transportowych. Z uwagi na różnorodność zakresu cena usługi ustalana jest indywidualnie i zależy w dużej mierze od wielkości prac i zangażowania w ich przygotowanie. 

SESJA FOTOGRAFICZNA - przygotowane wnętrza lub te, które nie wymagają zabiegów home stagingowych z pewnością potrzebować będą odpowiedniej prezentacji fotograficznej, która przyciągnie klientów i pozwoli zaprezentować nieruchomość w jak najkorzystniejszym świetle, podkreślając jej atuty. Odpowiednio zaaranżowana do zdjęć przestrzeń wzbogacona dodatkami zachęci do obejrzenia nieruchomości na żywo.  

Koszt sesji zdjęciowej od 550 złotych

 

 

 

 

 

Dobre wrażenie można zrobić tylko raz!

Daj sobie pomóc, zaproś nas do siebie.